nobilistilia_masazny_olej_proti_striam_N1140I
Produktový kód: N1140I
Dostupnosť: Skladom
Posledné 2 kusy na sklade

Masážny olej proti striám 200ml - Nobilis Tilia

Balenie: 200 ml
15,80 €
Výrobca Nobilis Tilia
Popis:

Ľahký olej. Účinná zmes éterických olejov prispieva k zlepšeniu pružnosti pokožky, k prevencii vzniku strií pri zmenách telesnej hmotnosti (redukčná diéta, tehotenstvo, metabolické poruchy) a ich regenerácií. Ak sa strie už objavili, pravidelné a dlhodobé používanie prispieva ku zmierneniu prejavov. V tehotenstve pôsobí blahodárne na výživu a stav pokožky budúcej maminky.

Použitie:

Ohrozené miesta masírujte 1-2 krát denne, najlepšie po kúpeli. V tehotenstve odporúčame používať od konca tretieho mesiaca.

Zloženie:

Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej v bio kvalite), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rastlinný olej), Tricitum Sativum Germ Oil (rastlinný olej z pšeničných klíčkov), Elaeis Guineensis Oil (palmový rastlinný olej CAROTINO), Citrus Nobilis Oil (éterický olej mandarinkový), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej), Citrus Aurantium Amara Flower Oil (éterický olej Neroli z pomerančových květov), Commiphora Myrrha Oil (éterický olej myrhový), Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Farnesol*. * - z prírodných éterických olejov.

 

CPK BIO  Výrobok s obsahom surovín z ekologického poľnohospodárstva, ktoré musia spĺňať štandardy CPK a zároveň musia obsahovať biosuroviny.

Balenie: 200 ml
Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia k tomuto produktu.