Naděje

nadejelogo6

Výroba bylinných tinktúr prebieha v prevádzke certifikovanej Ministerstvom zdravotníctva (Česká republika), je starostlivo testovaná v priebehu celého procesu vo vlastných laboratóriách. Bylinné produkty sú spracované bez chemických a konzervačných prísad.

Majitelkou spoločnosti je pani Mgr. Jarmila Podhorná, ktorá vždy milovala prírodu a jej dary. Tak sa jej záľuba stala i povolaním. Študovala, získavala informácie v oblasti ľudského organizmu i alternatívnej medicíny. Pre výrobu bylinných tinktúr a vznik firmy Naděje sa rozhodla vo chvíli, keď študovala „Herbář léčivých rostlin„ pána Janči a Zentricha s obsahom o novom liečebnom smere - gemmoterapie a možnosti významného pôsobenia výťazkov z púčikov rastlín - gemmoterapeutík na ľudský organizmus. Želanie pani Mgr. J. Podhornej bolo a je, aby lásku k ľuďom a jej skúsenosti v oblasti gemmoterapie i alternatívnej medicíny odovzdala predovšetkým chorým. Špecializovala sa na výrobu prípravkov bez nežiadúcich účinkov a cenovo dostupných, ktoré pôsobia na organizmus priaznivo tak ako prevencia i regenerácia, a zároveň pôsobia na zlepšenie stavu pri rôznych zdravotných problémoch.

Firma má v súčasnej dobe v sortimente viac ako 100 druhov bylinných tinktúr. Mimoriadne účinné sú tinktúry vyrobené z púčikov rastlín. Rastlina v púčikoch uchováva svoj genetický potenciál, preto v nich zhromažďuje najcennejšie látky, ktoré telo zotavujú a súčasne vytvárajú obranný mechanizmus - prevenciu proti chorobám. Kombináciou tinktúr vznikli „kúry“. Sú to zostavy zložené z niekoľkých tinktúr bylinných i z púčikov. Spoločne môžu komplexne pôsobiť na organizmus a liečiť i zlepšovať zdravotný stav.

Postupným vývojom firmy Naděje Mgr. J. Podhorná objavila ďalšie možnosti zvýšenia účinku samotných tinktúr a to v prvej fáze o energiu včelieho biopoľa. Boli vybrané niektoré tinktúry na špecifické problémy a ošetrené včelým biopoľom a táto účinnosť založená na energetickom pôsobení je najviac po dobu troch mesiacov.

V druhej fázy vznikli patentm chránené - gemmoglukany. Celkom je desať tinktúr v 50 ml fľaštičkách (zaraďujú sa do špeciálne zostavovaných kúr).

Ďalšou radou produktov sú masti, oleje a výluhy, ktoré dopĺňame k zostave pre liečbu. Firma Naděje dodáva do lekární aj väčšine našich
 

Firma sa v priebehu rokov rozrástla až do dnešnej podoby a o naše výrobky je stále väčší záujem ako na Českom trhu tak i v zahraničnom trhu. Výrobky sú certifikovné ako potravinové doplnky.