nobilistilia_masaznyolej_gaia_N1913C_new
Produktový kód: N1913C
Dostupnosť: Skladom
Posledné 4 kusy na sklade

Prvý pôrodný olej (GAIA) 20ml - masážny olej pre prvú dobu pôrodnú Nobilis Tilia

Balenie: 20 ml
6,97 €
Výrobca Nobilis Tilia
Popis:

Prvá doba pôrodná nastáva vtedy, keď prejdú dosiaľ nepravidelné kontrakcie do kontrakcií opakujúcich sa v pravidelných časových intervaloch. V tej dobe sa otvára krčok maternice a bábätko zostupuje pôrodnými cestami. Prvá doba pôrodná môže trvať veľmi krátku dobu, ale taktiež niekoľko hodín. Medzi najpríjemnejšie metódy starostlivosti počas prvej doby pôrodnej patrí masáž.

Masážny olej Gaia, pomenovaný po Matke Zemi, môže dopriať rodiacej žene pocit dôvery vo vlastné telo a v prirodzený cyklus prírody. Olej je tiež vhodný pre pobyt v pôrodnej vani.

Použitie:

Rodiacej žene olejom masírujte ramená a šiju, oblasť krížovej kosti, ktorá môže byť v priebehu pôrodu veľmi bolestivá, chodidlá, predovšetkým päty, ale i dlane a zápästia. Obzvlášť ak má žena zaťaté ruky v päsť. S použitím masážneho oleja je potrebné počkať pol hodinu po podaní liekov.

Zloženie:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový rastlinný olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slnečnicový olej v bio kvalite), Salvia Sclarea Oil (éterický olej zo šalvie muškátovej), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej), Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníka), Beta-Carotene (beta-karotén, prírodné farbivo), Limonene*, Linalool*, Geraniol*. *- z prírodných éterických olejov

 

  Výrobok s obsahom surovín z ekologického poľnohospodárstva, ktoré musia spĺňať štandardy CPK a zároveň musia obsahovať biosuroviny.

Balenie: 20 ml
Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia k tomuto produktu.