Chcem si stiahnuť katalóg produktov DoTerra. Informácie ohľadom produktov získate na tel. č. 0908 788 616 alebo na info@femio.sk

doterra_elevation_15
Produktový kód: DT3
Dostupnosť: Na sklade do 3 dní

dōTERRA® Elevation - (rozveseľujúca zmes) 15ml

Balenie: 15 ml
51,66 €
Výrobca DoTerra

Odporúčané požitie a skúsenosti:

Elevation je skvelá zmes pre tie chvíle, kedy potrebujete revitalizáciu. Táto vzrušujúca zmes poskytuje občerstvujúcu kombináciu CPTG® esenciálnych olejov, ktoré dokážu pozdvihnúť vašu náladu a zvýšiť vašu energiu. Elevation je zmes lavandinu, tangerine, elemi, citróna, myrtle, medovky, ylang ylang, osmanthusu a santálového dreva presne namiešaného, pre okamžitý a dramatický účinok.. na aromatické alebo masážne použitie.

 

Radostná zmes bola sformulovaná ako antidepresívum. Táto zmes spája silné stabilizátory nálady ako sú Santalové drevo, Ruža, Jazmín, a Ylang Ylang s olejmi plnými radosti ako sú Mandarínka, Elemi, Medovka a Citrónová myrta. Teplé vibrácie týchto a ďalších olejov použitých v Radostnej zmesi dokážu upokojiť srdce a vyrovnať emócie.

Zmes esenciálnych olejov – Elevation môže pomôcť ľuďom zanechať nižšie energetické vibrácie. Keď človek prejde na vyššie úrovne vedomia, staré zvyky a závislosti stratia svoju príťažlivosť. Táto zmes vie zvýšiť hladinu energie a energetické vibrácie do vyšších stavov. Dokáže inšpirovať pocity veselosti, jasnosti, odvahy, uvoľnenosti, šťastia, humoru, hravosti a zábavy. Inšpirovaním týchto pocitov Elevation premení depresiu na slnečný lúč a radosť. Učí, že obavy a strach nie sú produktívne, ale viera, nádej a odhodlanie áno. Radostná zmes mocne presviedča ľudí, aby boli šťastní, bezstarostní a mali pocit hojnosti. Podporuje ľudí, aby prechádzajúc životom ostávali v pokoji a svetle.

 

Použitie: Masážne, aromatické (difúzer).

 

Odporúčané použitie - IBA VONKAJŠIE

rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra

Odporúčané dávkovanie:

1-4 kvapky do difúzera, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

 

 

Poznámka: Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.

 

 

 
Balenie: 15 ml
Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia k tomuto produktu.