nobilistilia_difuzer5
nobilistilia_difuzer_nasvieteny
Produktový kód: T0327
Dostupnosť: Na sklade do 3-5 dní

Keramický difúzer - dočasne nedostupné

Balenie: 123 kg
36,65 €
Výrobca Nobilis Tilia
Popis:

Biely keramický difúzer čistého zenového dizajnu kombinuje blahodárne účinky aromaterapie a svetla. Rozptyľuje éterické oleje bez zahrievania pomocou vody a ultrazvuku. Éterické oleje si tak zachovávajú všetky vlastnosti, dôležité pre ich aktívny účinok v ovzduší. Jemné podsvietenie voliteľnými farbami v odtieňoch červenej, oranžovej, žltej, zelenej, fialovej a modrej svieti cez keramické tienidlo a podporuje vašu momentálnu náladu alebo dopĺňa atmosféru priestoru. Podsvietenie je možné vypnúť. Difúzer decentne rozptyľuje do ovzdušia jemnú hmlu, ktorá v sebe nesie vôňu éterických olejov. Ak hladina vody klesne príliš nízko, difúzer sa automaticky vypne.

Keramický difuzér je vhodný pre každodenné použitie pre priestory do 30 m2. Jeho relaxačné účinky oceníte v domácom, ale aj pracovnom prostredí.

Návod k difúzeru na stiahnutie

Videonávod

Použitie:

Naplňte vnútornú nádobku vodou alebo hydrolátom (pravou kvetovou vodou) a pridajte 5-15 kvapiek vybraného 100% prírodného éterického oleja alebo zmesi éterických olejov. Difuzér zatvorte a prístroj zapnite podľa návodu. Do difúzera nepatria rastlinné oleje. Podrobný návod na použitie a čistenie zariadenia je súčasťou difúzera.

 

Záruka:

24 mesiacov

Balenie: 123 kg
Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia k tomuto produktu.