doterra_aromatouch_15ml
Produktový kód: DT44
Dostupnosť: Skladom
Posledné 1 kusy na sklade

dōTERRA® Aroma Touch® - masážna zmes 15ml

Balenie: 15 ml
36,28 €
Výrobca DoTerra

dōTERRA® Aroma Touch® - masážna zmes 15ml

Ako dôležitá súčasť doTERRA AromaTouch Techniky, masážnej zmesi doTERRA, poskytuje AromaTouch ukľudňujúce a relaxačné účinky kombináciou éterických olejov, ktoré masáži dodávajú dôležité terapeutické účinky.

 

POPIS:

AromaTouch, patentovaná masážna zmes doTERRA, kombinuje jedinečné výhody olejov, o ktorých je známe, že poskytujú relaxačné a upokojujúce účinky.
AromaTouch kombinuje naše éterické oleje z éterických olejov Cypress (cyprus), Peppermint (Mäta), Majoránka, Basil (Bazalka), Grapefruit (Grep) a Lavender (levanduľa) v perfektnej zmesi, ktorá prináša rôzne dôležité výhody rôznym masážnym technikám. Táto populárna zmes je dôležitou súčasťou doTERRA AromaTouch Technique, patentovanej metódy na aplikáciu éterických olejov na dosiahnutie hlbokého wellness zážitku pre celé telo.

 


Obsahuje esenciálne oleje:  Listy cyprusu, mäta pieporná, list majoránky, bazalkový list, grapefruitová kôra, éterické oleje z kvetov levandule.

Vôňa: čistá, čerstvá, mäta

Pre lokálne použitie.

 

 

HLAVNÉ ÚČINKY:

  • Upokojujúce a relaxačné účinky
  • Pomáha zmierňovať napätie
  • Dodáva aromatický zážitok upokojujúcej masáži

 

 

POUŽITIE:

Masážne - topické - lokálne

 

Naneste jednu až dve kvapky na požadovanú plochu pokožky.

Zrieďte podkladovým olejom (frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA), aby ste minimalizovali akúkoľvek citlivosť na pokožku.

  • Aplikujte na krk a plecia, aby ste podporili pocity relaxácie a znížili napätie alebo použite s masážnym olejom.
  • Doprajte svojim blízkym masáž rúk pomocou ručnej techniky AromaTouch a masážnej zmesi AromaTouch.
  • Pridajte pár kvapiek AromaTouch k soli Epsom (Epsomskej / magnéziovej soli) a vychutnajte si horúci kúpeľ.
     

 

 

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Možná citlivosť pokožky. Chráňte pred očami, vnútornými ušami, ústami a citlivými oblasťami.

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

Po nanesení produktu sa na 12 hodín vyhnite slnečnému alebo UV žiareniu.

Nie je určený na vnútorné použitie.

 

Odporúčané použitie -  vonkajšie - masážne

 

Citlivosť: neutrála (pre citlivú pokožku odporúčame riedenie s pokladovým olejom - pre viac informácií nás prosím kontaktujte na info@femio.sk)

 

Objem: 15ml

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

 

* Poznámka: Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia a ani na jeho prevenciu.

 

Balenie: 15 ml
Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia k tomuto produktu.