curaprox_ckc_combipack_chlapec
Produktový kód: CP03
Dostupnosť: Na sklade do 3-5 dní

Curaprox CKC 42 Combipack Boy sada pre chlapcov

17,16 €
18,46 €
Výrobca Curaprox

Praktický darček pre všetkých mladých rodičov obsahuje hrýzatko Curababy a mäkkú zubnú kefku pre deti  Curaprox Curakid. 

 

Hrýzatko Curaprox Curababy

Curaprox Curababy je geniálna kombinácia masážnej zubnej kefky, hrýzatka a hrkálky.

Už od štvrtého mesiaca života, stimuluje Curaprox Curababy zvedavosť bábätka vizuálne, akusticky i orálne. Pri hryzení podporuje prekrvenie ďasien, znižuje bolesť a pripravuje dieťa na čistenie zúbkov príjemnou a hravou cestou.

Hrýzatko Curababy bolo vyvinuté prednými detskými stomatológmi pri stomatologickej fakulte Univerzity v Berne vo Švajčiarsku. Je úplne bezpečné a vyrobené z materiálov vhodných pre deti.

 

Detská zubná kefka Curaprox CURAkid 4260 Supersoft

Samostojaca detská zubná kefka s veľmi jemnými štetinami a pogumovanou rúčkou, vyvinutá špeciálne pre citlivé detské zúbky, čistí šetrne, ale zároveň dôkladne.

Vďaka ergonomickému tvaru kefka ideálne padne do ruky dieťaťa i rodiča. Detskí lekári odporúčajú používanie kefky CURAkid ihneď po prerezaní prvého zúbka niektorým z rodičov a neskôr samotným dieťaťom až do veku 4 rokov.

CURAkid šetrí detské ďasná a vojde sa aj do najmenších detských úst. Jemné štetinky a pogumovaný povrch kefky ochráni jemné ústne tkanivo dieťaťa pred poranením.

Citlivé ďasná malých detí môžu bežné, často príliš tvrdé zubné kefky pre deti poraniť. Kto by sa potom čudoval, keď po prvom bolestivom zážitku malé deti jednoducho stratia záujem o čistenie svojich zúbkov? S novým Curaprox Curakid 4260 Supersoft s jemnými vláknami Curen je tento problém vyriešený.

Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia k tomuto produktu.