Attitude_cistickuchyne_svonou_citronovejkory_srozprasovacom
Produktový kód: AT017
Dostupnosť: Skladom
Posledné 2 kusy na sklade

Čistič kuchyne ATTITUDE s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom - 475ml

Balenie: 475 ml
4,18 €
Výrobca Attitude

Sila prírody a vedy inšpirovala k výrobe prostriedkov pre domácnosť ATTITUDE s technológiou NATURE+ . Berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Sú vyrobené z vysoko účinných rastlinných prísad, ktoré vďaka svojej čistiacej a osviežujúcej sile rozžiaria váš domov.

 

Popis:

 

Prírodný a veľmi účinný čistiaci prostriedok na všetky kuchynské povrchy. Účinne odstráni mastnotu a zanechá sviežu citrónovú vôňu.

Rovnako ako u ostatných produktov značky ATTITUDE sa aj u tohto čistiaceho prostriedku môžete 100% spoľahnúť, že je vyrobený výhradne zo šetrných ingrediencií a jeho použitie je tak bezpečné pre celú rodinu.

 

Obsahuje iba hypoalergénne zložky.

Výrobca podrobil produkt rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktu.

Vyrobený z prírodných zdrojov a ekologický a hypoalergénny. Obsahuje viac ako 95% biolgicky rozložiteľných zložiek.

 

 

Má certifikáciu EcoLogo, ktorá je záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikát súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhovovali prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Viac o certifikácií nájdete - TU.

Neprítomnosť škodlivých látok (ako napríklad fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.

Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je čelenom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“),

ktorá je najväčšou neziskovou organizáciou bojujúcou za práva zvierat na svete.

Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.


100% recyklovateľný obal s uzatvárateľným rozprašovačom.Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete iba zložky šetrné k nášmu zdraviu („worry-free ingredients"), a to bez kompromisov.


Zloženie: voda (>30%), caprylyl glykosid (<5%), myristyl glykosid (<5%), lauryl glykosid (<5%), alkohol (<5%), terpineol (citrus) (<5%), dekanal (citrus) (<5%), allyl caproate (sladké ovocie) (<5%).

 

Balenie: 475 ml.

 

Krajina pôvodu: Kanada.

 

Váha produktu: 475.0000 g
Balenie: 475 ml
Zatiaľ nie sú žiadne hodnotenia k tomuto produktu.